KONST / Litografier / Litografi 7383130
nr 738 3130
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Litografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, signerad, -58, motivets mått: 38x54
Utrop:
400 kr
Såld:
550 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:08:42
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
500 kr
450 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén